| al3xal3x1 a întrebat:

Acum intru in clasa a IX a m-am inscris la un liceu si am intrat.
Cum se procedeaza sa ma transfer in alt judet daca m-am inscris in alt judet. Ce trebuie sa fac? De ce am nevoie?

Răspuns Câştigător
| ANdrei_6696 a răspuns:

Mai alexandru trebuie sa astepti cel putin un semestru sa te poti transfera.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Intrebarea nu este clara. Te-ai inscris in doua judete?

| Sara a răspuns:

Din cate stiu eu, nu te poti transfera pana cand nu incepe anul scolar. Stiu ca nepoata mea a stat un semesntru unde a trebuit si apoi a plecat in alt oras. Cred ca te poti duce sa intrebi la liceul unde esti inscris acum. Ai dus actele de inscriere acolo unde ai fost repartizat? Intreaba la secretariat si nu asteopta ca poate poti face pana incepe anul ceva.

| al3xal3x1 explică:

Pentru Sara : da am dus actele acolo unde am fost repartizat.

Întrebări recente