| Juncookie a întrebat:

Admitere design grafic
Salut, imi cer scuze daca a mai fost facut un thread de acest gen dar m-ar ajuta enorm.
A doua proba la admitere consta intr-un test vocational (schita de proiect) cu tehnica la alegere si nu prea imi dau seama in ce consta, puteti sa ma ajutati cu cateva informatii?

1 răspuns:
| anonim191 a răspuns:

Cred ca este vorba de o lucrare in care sa folosesti o tehnica aleasa de tine...sa zicem ac rece sau o tehnica de hasura sau orice altceva.doar ca trebuie muncita foarte foarte bine