| KimY a întrebat:

Ai facut sau faci dansuri?
Ce dansuri faci?
Cum ti se pare?
Eu ador dansurile!love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Eu fac dansuri popularewinkinge mistothumbs up
cand aude lumea de dansuri populare cared ca st demodate de chiar st superlove struck

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Am facut vreo 6 ani, pana acum 2 anibig grin
Imi placea foarte mult, la fiecare spectacol din orasul meu eram prezenta.

| BRoxana a răspuns:

Hip hop si breakdance de 4 anibig grin

| Anileda a răspuns:

Si mie imi plac, dansez mereu ma relaxez asa

| DuffMckagan a răspuns:

Sunt la breakdance de 1 an... e superbig grin

| M3ntosana a răspuns:

Am facut dansuri happydar nu mai fac mi-a placut sa practic "sportul" asta pana cand m-am lasat... ti-as da si un link cu adresa profesorului de dansuri da nu gasesc acu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fac dansuri moderne de doi ani la Macarena. este foarte misto si profa este chiar ok ...si eu ador dansurile crede-ma... mai ales spectacolele si imbracamintea (fustite foarte scurte, si maieuri sau tricouri) este chiar misto poate pentru prima data o sa ai emoti dar dupa aceea totul va fi ok crede-ma.