| girllll a întrebat:

Deci particip la Miss Boboc! Dar nu stiu ce dansuri sa repet pentru ca dansurile vor fi surpriza atunci pe loc. Funda

1 răspuns:
| AshuraElric a răspuns:

Cred ca vrei sa zici Miss Boboaca(boboc e la masculin)batting eyelashesrolling on the floorcred ca va trebui sa exersezi toate dansurile mai cunoscute pentru ca, cum si tu ai spus, este o surpriza(nu neaparat placuta)eu as vrea sa vad un "passo doble"mi se pare superbbig grinCauta pe you tube-Zorro -Passo doble (daca vrei sa vezi despre ce vorbesc)oricum succes!