| alexflor87 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog. Cum comentati fraza aceasta: " spune-mi ce tii minte, ca sa iti spun cine esti". Am de facut o tema la psihologie si nu am nici o idee ce sa scriu. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| gabrielle43 a răspuns:

In functie de ceea ce retii din realitatea ce te inconjoara, te poate judeca cineva. Cam asta este ideea. De exemplu: tie iti raman in memorie florile dintr-un parc, altul remarca hartiile de pe jos, altul tine minte cum a hranit porumbeii, etc. In functie de asta, presupun ca un psiholog te-ar putea cunoaste.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat