| lucib a întrebat:

Am aflat mai multe de concursul la liceul silvic timisoara...deci ii cu ppadurea verde, busole etc.se numeste,, noi si natura", deci care vine?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, cred ca ar fi interesant, s-ar putea sa vin, sunt din Timisoara, chiar am cateva prietenele la liceul Silvic si am fost acolo la liceu odata, e frumos...

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Te sfătuiesc pentru a nu te rătăci în jungla Pădurii Verzi să-ţi faci rost şi de un GPS. Aventură plăcută. Dacă scapi dă-ne un semn de viaţă.hee hee