| Mihai18G a întrebat:

Am auzit (referitor la cei care au BAC-ul anul acesta) ca pot pica la competentele pe care le sustin la sfarsitul anului (competente lingvistice, lima romana si competente digitale) Este adevarat?
Eu stiam ca poti pica doar daca nu esti prezent dar de cateva zile am aflat ca poti pica daca nu acumulezi minim 11 puncte la fiecare.
Lamuriti-ma si pe mine

2 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Nu stiu, nu am abilitati de prezicator, dar mi s-ar parea normal sa fie asa. Poate asa nu vom mai avea in fruntea noastra "destepti",
bogati si analfabeti!

| alexutza003 a răspuns:

Nu poti pica la competente se puncteaza cu incepator medium sau experimentat poti sa stai linistit nu ai cum sa pici