| alexalexandrusincerul a întrebat:

Am avut niste probleme si nu mai pot sustine licenta acum in februarie. Cum pot sa ii zic coordonatorului, pentru a nu se supara?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii explici motivele tale. Desi nu cred ca l-ar interesa. Licenta este a ta. Tu ai nevoie, nu el.

| sweetys a răspuns:

Ii spui ca: Cu părere de rău nu pot susține lucrarea de licență în aceasta sesiune din cauza unor probleme personale.
Cam asta e tot, nu e nevoie de explicații și alte abureli, el doar sa știe și atata. În principiu nu ii interesează motivul.

| Frank51 a răspuns:

Coordonatorului nu îi pasă.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ii zici ca nu poti acum din cauza problemelor de natura personala. Nu trebuie sa ii dai detalii.

| Yuoia a răspuns:

Oare adevarul nu este cel mai bun?

| goguPatent a răspuns:

Ce treaba are el cu data cand iti dai tu licenta? Ca e licenta ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru goguPatent):

Pai are. Ca daca trece un anumit termen ei au dreptul sa nu isi mai asume raspunderea pentru lucrarea lui de licenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi explici exact care sunt problemele, daca simti ca e ok asa, ii spui ca nu te simți pregătit și vezi ce zice.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Scuze că întreb, dar pe cât februarie o aveai?

| alexalexandrusincerul explică (pentru Florin9Florin9):

La inceputul lunii.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Dar nu știi data exactă? Eu asta întrebam, dacă nu te deranjează întrebarea