| Danny2018 a întrebat:

Am o mica întrebare legata de licență. Daca cineva a dat acum examenul scris (si l-a luat) si nu va mai susține prezentarea orala a licenței, poate da din nou examenul scris in luna februarie? Sau se ia obligatoriu in considerare rezultatul examenul scris de acum si trebuie doar sa susțină prezentarea orală a licenței? Va mulțumesc!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Nu exista lege care sa oblige senatul vreunei universitati sa introduca in regulamentele proprii obligativitatea recunoasterii, intr-o sesiune ulterioara, a notei obtinute la proba de evaluare a cunostintelor fundamentale si de specialitate. Pentru a afla raspunsul la intrebarea ta, du-te la secretariatul facultatii la care esti inscris!