| DeDeLoVe a întrebat:

Am ca tema sa fac o poveste dar nu stiu despre ce dati-mi niste idei va rog? Funda...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii despre o calatorie in viitor; cum vezi tu viitorul din punct de vedere tehnologic, al evolutiei oamenilor in orice domeniu, descoperiri stiintifice, inventii etc.
Mai poti scrie despre o intamplare care incepe in mod normal adica
apropiata de realitate si sa continui cu fantasticul cu irealul!

| SeniaEloiss a răspuns:

Natura.Prietenie.Familie.Lumea necuvantatoarelor...cel mai mult se poate dezvolta ultima tema dar si prima, dupa parerea mea.Dezvolta,multe descrieri-asa vei umple pagina! Bafta.