| AndreeaDenisa0778 a întrebat:

Hei! am ca tema de vacanta la romana sa fac la o poveste rezumatul si caracterizarea.si nu stiu la ce poveste sa fac.laughing Dati`mi si mie idei. VA ROG! :X Funda pentru cel mai bun si rapid raspuns :d

Răspuns Câştigător
| ursuletumagic a răspuns:

Hei eu asi zici sa faci ceva gen baltagul thinking
mara
sau nu stiu luceafarulthinking
sau ceva mai scurt gen dl goe
funda?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți inspira de pe www.referate.ro
Pa, pa.

| Miinato a răspuns:

Pai eu stiu laughing.
fa despre: Praslea cel voinic si meerele de aur happy.
sau laughing. Printsesa si bobul de mazara.
sincerrolling on the floor. Nu am ideii big grin. Pusiiiiiiiiiiiiiii :*:*:*:*:*

| AndreeaDenisa0778 explică:

DeDeDelia. alea sunt povesti de adormit copiiwinking sunt cuprinse intre varste de 6-8 ani. daca ama duc cu alea la profa de romana le arunca pe geamwinking

Adastar. funda:* si mersi pentru raspuns big hug

| isa_8499 a răspuns:

Incearca ceva simplu, ceva scurt pentru ca esti la limita. damn, vacanta=end sad teme.sucks waitinghee hee sfatu meu, ceva de caragiale (2 loturi, five o'clock, amicii.parca se chemathinking etc) sau ceva de la thinking creanga[clasici deaistiaoh go on care se gasesc pe net]
succes la teme si pupici >big grin

| alexaalbu a răspuns:

Pai si eu am avut asta! am facut la scufita rosie pe care toate lumea o cunoaste! poti sa faci la alba-ca zapada, cei trei purcelusi, ursul pacalit pe vulpe! funda? plzz!