| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Am cautat pe Iinternet lista cu admisii dupa repartizarea computerizata si nu m-am gasit in lista,desi am fost admisa acolo. Acest liceul are lista separate daca organizeaza examen de admitere intern? Si apropo, de pe aici mai este cineva care va fi elev sau este elev sau eleva la acest liceu?

Răspuns Câştigător
| PamPamGoesGreen a răspuns:

Daca esti la un profil vocational nu te gasesti pe site-ul cu admiterea.In acest caz listele apar la licee si se face cu admis/respins.

3 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, la unele profile nu apar elevi stai linistita nu e nici o problema
Bafta!

| Anneshht a răspuns:

Daca este liceu vocational, nu te mai gasesti pe lista.Si de unde vrei sa iti spuna lumea cu siguranta in ce liceu este, daca nici tu nu ai spus numele?