| dadada2131313 a întrebat:

Am dat azi simularea pentru evaluarea nationala la limba romana. Nu stiu cum dar camd scriam se lua cerneala pe marginea mainii mele si cand puneam mana pe foaie s-a murdarit foarte putin foaiea de cerneala(un fel de punctulete). Se poate considera semn?

1 răspuns:
| Bianca_Fronie_1996 a răspuns:

Se poate, dar nu îți face griji pentru ca e simulare și se corectează la tine in scoala. Trebuie sa ai grija când o sa dai examenul pentru ca acolo trebuie neaparat sa schimbi foaia!