| SportBoy a întrebat:

Deci azi am dat evaluarea la romana si m-am murdarit cu pixul pe degete si din greseala am pus mana peste foaie si am facut o urma mica.Imi poate anula lucrarea?

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sa speram ca nu. Daca corectorii sunt schizofrenici pot sa interpreteze ca semn particular cu intentia de frauda. Nu se intampla de la atata lucru.

| DevilNight01 a răspuns:

Daca este totul lisibil nu are de ce sa o anuleze

| Cioco10 a răspuns:

Daca se vede TOT ce ai scris, nu. Nu are de ce.
Daca ceva nu se vede, e posibil.
Daca nu se vede o parte mare din ce ai scris, cu siguranță o anulează.

| luatcercei a răspuns:

Nu, nu o sa-ti anuleze lucrarea pentru o pata mica. Spor in continuare!

| razvy68 a răspuns:

Eu am umplut foaia de pete