| Corina a întrebat:

Bună, prieteni! Cine ştie cum se poate transforma o prezentare Power Point într-o afişare de diapozitive, adică să ruleze singure? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| 非有神论者 a răspuns:

Pentru a rula singure cand salvezi prezentarea power point alege sa salvezi fisierul ca si PowerPoint Slideshow.
Mai exact:
- apesi pe Save as
- in Save as type alegi PowerPoint Show sau PowerPoint SlideShow.

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Din meniul Expunere Diapozitive -> Tranzitie Diapozitiv. Si selectezi un slide din stanga(unde sunt toate). In dreapta ar trebui sa-ti apara ceva pentru tranzitiehappy. La office 2003 asta. la celelalte nu stiu sa-ti zic exact, din memorie chiar acum, ar trebui sa le am instalatebig grin ca sa pot sa-ti zic.

| Georgianna3723 a răspuns:

Apesi tasta F5, daca te referi ca vrei sa inceapa prezentarea. Daca te referi ca vrei ca dupa o anumita perioada de timp sa se afiseze urmatoarea pagina, intri la "Animations" (a patra optiune, de la stanga la dreapta), apoi in capat de tot ai optiunea "Advence slide" si sub e selectat "On mouse". Ei, tu selecteaza si "Automatically after" si scrii acolo peste cate minte si secunde sa se schimbe imaginea. happy Sper ca ti-am fost de folos! >big grin

| floflory a răspuns:

Deschizi preznetarea si apesi F5.eu stiu ca merge happy