| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un proces verbal pentru la scoala in legatura cu ordinea in clasa ...cine imi poate spune cum se face un proces verbal big grin

Răspuns Câştigător
| Ikaross a răspuns:

Sus scrii : Proces verbal
Urmatorul rand de la capat cu alineat : Incheiat astazi, zz.ll. aaaa, cu ocazia " Ordinea in clasa"

Urmeaza cuprinsul, dion nou de la capat si scrii ceva despre ce s-a discutat norme de protectie, reguli.

Dupa aceasta urmeaza o ultima linie :

Declar ca inchei procesul verbal.

PS: si eu am avut, dar cu laptele si cornul in scoala... sper ca te=am ajutat

1 răspuns:
| KMaddieK a răspuns (pentru Ikaross):

Mai scrie un comentariu pentru ca nu pot sa-ti dau funa