| Nicole_8066 a întrebat:

Am de facut un proiect la ATP despre o firma si trebuie sa o promovez printr-un afis si o reclama and stuff. mi-am ales firma Relax Spa, cred ca stiti despre ce e vorba si nu stiu cum as putea incepe prezentarea, sau sa-mi dati cateva idei, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| cosereanca a răspuns:

Relax Spa-locul unde uiti de tine. asa ma gandesc ca ar putea sa sune sloganul, care, desigur va aparea si pe afis. Fa si u ceva de gunul reclamelor de le tv: vrei un loc numai pentru tine, vrei sa te relaxezi si in acelasi timp sa fi frumosa? Relax Spa te rasfata acum cu cele mai noi tehnici si este mereu la dispozitia ta. Reclama ar putea sa prezinte doua prietene stand de vb si din vorba in vorba sa spuna ele ca si-ar dori o vacanta si, deodata sa se viseze la Relax and Spa. Sper sa fie bine si de folos( recunosc ca nu prea stiu ce e cu relax and Spa, asa ca daca nu e bine, te rog sa nu ma judeci)