| Nastia a întrebat:

Am de facut un proiect la informatica-programare.nu ni s-a spus in ce program dar o sa fac un website in flash.nu ni s-a dat nicio indicatie privind subiectul, a spus doar sa fie original si interesant. ce tema credeti ca ar fi potrivita?

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Peronal cred ca tema trebuie sa se apropie de subiectul informatica, dar mai importanta este prezentarea
O prezentare originala ar fi ca meniul siteului sa fie in forma de organigrama input next print
Se poate face astfel un site care explica termenii programarii cu exemple Sau un site care promoveaza tehnica informaticii cu ultimele noutati in domeniul procesoarelor, imprimantelor etc

2 răspunsuri:
| Nastia explică:

Esti bolnav psihic!

| pedobear a răspuns:

Un site de filme porno cu copii! Eu ti-as da 10