| Tigrilă a întrebat:

Am fost in clasa a 11a si m-am dus doar primul semestru, pe al doilea am incetat sa mai trec pe la liceu din motive personale, si m-am gandit ca daca tot sunt la SAM asa o sa fiu la liceu anul asta tot a 11a si nu mai fac 13 clase, not big deal
Si am primit in primavara prin posta ca o sa fiu exmatriculat pentru absente etc

Si intrebare mea de Eminent e!

Acum pe 1 cand incepe anul scolar, o sa fiu tot in clasa a 11a sau nu mai ma repartizeaza in nici o clasa pentru ca am fost exmatriculat?

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Te repartizeaza intr-o clasa de a 11 a. Ai fost exmatriculat pentru absente dar nu ti s-a interzis dreptul de a te inscrie in anul urmator, oricum, mergi la secretariatul liceului, poate ca trebuie sa faci o cerere.

| php a răspuns:

Omule tu esti nebun:O laughing frate cand te exmatriculeaza inseamna ca nu ii mai intereseaza de tine si poti sa te duci unde vreirolling on the floor trebuie sa te reinscrii din nou la liceu!