| Gabriel1 a întrebat:

Am intrat la liceu la profil mate-info(60 locuri) impreuna cu 8 colegi din generala.Intrebarea este cand/cum pot afla care sunt colegii din noua clasa?

Răspuns Câştigător
| AnonymuxX a răspuns:

Sall! Cand te duci la liceu sa depui dosarul,vb cu cei de acolo, directoarea sau cine se ocupa de repartizarea pe clasa, si ii spui ca vrei sa intri cu ei in clasa. Daca e sa nu intri poti sa te transferi in alta clasa! Succeswinking si mult noroc la liceuwinking

4 răspunsuri:
| BughY a răspuns:

La ce liceu ai intrat? si de unde?

| Laurik800 a răspuns:

In prima zi de scoala cand vei sta in clasa impreuna cu acei coleci pe care ii vei avea. Daca vrei sa le vezi macar numele sau mediile poti sa cauti liceu profil mate-info si sa vezi numele la toti si mediile sau tot asa te uiti la toti pe alt site si te uiti care e la liceul la care esti tu. Alta metoda nu exista. Sper ca te-am ajutat.

| Deea_9501 a răspuns:

Pai ieri s-au afisat rezultatele...intra pe inspectoratu judetean de la tine din oras si vei afla acolo