| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat la profilul economic la un liceu tehnologic si nu ne dau aproape deloc teme, e normal?
Am avut doar de invatat chestii usoare.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La liceu tehnologic nu te deranjează nimeni. Nu tu teme, nu tu lectii, nu tu absențe

| Lioana a răspuns:

Nu te grabi cu concluziile. E doar a doua saptamana de scoala. Va lasa sa va acomodati, apoi din octombrie incep si temele.

| Mihai007005 a răspuns:

Nici eu, la mate-info, n.am primit prea multe teme, decât la mate cred, deși sunt vreo 2-3 pagini de scris?