| Feliii a întrebat:

Am intrat pe profilul Stiinte ale Naturii si vreau sa ma transfer pe Filologie. La ce trebuie sa dau diferentele? Si mai exact cum sunt structurate aceste "teste"? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Te poti transfera doar dupa un an.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Nu dupa un an, dupa un semestru happy

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru yupiiiiiiiiiiiiii):

In vacanta de vara, mai exact, perioada examenelor de admitere, a BAC-ului se pot face transferuri. Exista un interval de timp in care se reazlizeaza. Poate ai dreptate, insa eu asa stiu.

| looooLll a răspuns:

Pai daca vrei sa dai la filo in primul si primul rand trebuie sa dai la engleza oral si scris s-ar putea la istorie, latina si logica (dar nu st sigura ca astea sunt sigur )... testele sunt simple teste nu trebuie sa-ti faci probleme pentru ele. tongue
funda? big grin