| madasuk a întrebat:

Am la romana de facut Pastelul la "iarna" de V.Alecsandri. ma puteti ajuta va rog.

Răspuns Câştigător
| Dmonik a răspuns:

Pastelul e deja "facut" de V.Alecsandri, tu trebuie sa demonstrezi ca apartine speciei.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului.

| madasuk explică:

App dau si fundita + vot

| madasuk explică:

Ms.