| MayaDaya a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Nu stiu ce sa aleg! Facultatea de Psihologie Bucuresti, sau Facultatea de Sociologie si Asistenta sociala Craiova?

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Eu aş alege Sociologia şi Asistenţa Socială,în Craiova.În primul rând,deoarece cred că e mai frumos să locuieşti în Craiova,eu m-aş muta acolo cu siguranţă, nu pot să explic de ce, pur şi simplu nu e aglomeraţia asta din Bucureşti.Şi în al doilea rând, deoarece cred că sociologia e mai interesantă decât psihologia, şi nu sunt de acord cu ce a zis Andragel, ai multe mai multe posibilităţi cu sociologia.big grin

1 răspuns:
| Ana235 a răspuns:

Clar psihologie. Psihologi inca se cauta, sociologi nu.