| AvalohAlyn a întrebat:

Facultatea de geografie,asistenta sociala, psihologie sau istorie? Ce sa aleg? Care e mai cautata sau mai buna? De viitor?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea de geografie, asistenta sociala are un salariu mai prost.

| Gizăz a răspuns:

Mori de foame cu toate. Daca nu ai aptitudini pentru ceva de profil real iesi mai in castig daca faci o postliceala.

| Kaℓi a răspuns:

Cu geografie sau istorie, profesor...
Asistenta sociala e subevaluata si prost platita, plus ca e o munca destul de deprimanta.
De psihologi e inflatie, si in plus, multi chemati, putini alesi...