| mmadonna a întrebat:

Am media neincheiata la educatie fizica (am avut 11 absente) dar aveam note pe caietul ei dar a zis ca nu le mai trece ca am venit decat de 7 ori, am media 8 pe primul semestru, imi puteti spune ce nota, medii imi trebuie la vara ca sa trec sau orice detaliu posibil.

8 răspunsuri:
| benny a răspuns:

laughing nu am auzit sa ai caiet la educatie fizica si cred ca din 1000 de oameni 1 singur are probleme la sport, religie, desen etc. ai grija sa nu ramai corijenta la pauze laughing)))

| yumeee a răspuns:

Cu alte cuvinte te lasă corijentă la sport?
oh doamne.

| IlegalSmile a răspuns:

Heii...

Asa am si eu profa de fizica cu aciuet.Isi noteaza notele in caiet happy dar dupa aceea le trece

Foarte ciudat thinking de fapt eu nu prea fac sportul n'am nici'o treaba rolling on the floor noroc ca dirigu ii de sport rolling on the floor)

Pai roag'o frumos. acum e prea tarziu sa mai mergi la ora
Posibil sa fi dat norme de control thinking daca asa e roag'o frumos sa le dai acum...

O zi buna! Bafta!

PS : si iti trebuie media 8 sau 9 nu strica si 10 laughing)

| bebzzz a răspuns:

Pooy daca ai 8 pe primul` semestru tiar mai trebui doi de 8 si un 9winkingwinking
funditabig grinbig grin

| bebzzz a răspuns:

Pooy daca ai 8 pe primul` semestru tiar mai trebui doi de 8 si un 9
funditabig grinbig grin

| bebzzz a răspuns:

Pooy daca ai 8 pe primul` semestru tiar mai trebui doi de 8 si un 9
fundita

| ando3 a răspuns:

Pai , eu de ex, pe primul semestru am avut media 10 si pe al 2-a media 8 pentru ca am avut 13 absente . am o colega pe care o lasa cu situatia neincheiata , si la vara trebuie sa se duca sa dea probele pentru ca altfel n-o trece . Tu ai putea veni cu unul din parintii tai la scoala si sa discute cu profesoara si daca dansul/dansa nu reuseste s-o convinga ... atunci te mai vezi o data cu profesoara in vara ca sa dai probele. Iti doresc mult mult succes si sa tre probele cu brio ! te pup:*

| ando3 a răspuns:

Pai, eu de ex, pe primul semestru am avut media 10 si pe al 2-a media 8 pentru ca am avut 13 absente. am o colega pe care o lasa cu situatia neincheiata, si la vara trebuie sa se duca sa dea probele pentru ca altfel n-o trece. Tu ai putea veni cu unul din parintii tai la scoala si sa discute cu profesoara si daca dansul/dansa nu reuseste s-o convinga... atunci te mai vezi o data cu profesoara in vara ca sa dai probele. Iti doresc mult mult succes si sa trebuie probele cu brio! te pup:*