| Andreeas1997 a întrebat:

Ce se întâmpla dacă am rămas cu media neîncheiată pe al doilea semestru? Mi s-a spus ca trebuie sa vin la vara înainte de corijențe.
Întrebarea mea e ce nota îmi trebuie pe vara dacă pe primul semestru am media 9?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este destul daca obtii si nota 3, vei avea media anuala 6.

4 răspunsuri:
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Din cate stiu eu, la o medie neincheiata se repeta anul, dar nu stiu sigur... Nu ai vreun profesor sa il intrebi? Pe diriginta?

| Andreeas1997 explică (pentru goblinuldansatordincalcaie):

Nu, se vine pe vara înainte de corijențe, întrebarea mea era ce nota îmi trebuie ținând cont ca am media 9 pe primul

| bogdanul a răspuns:

Si jegosii astia de profesori nu ti au putut da un 1 macar? lol ce oameni