| Ionut73181 a întrebat:

Bună ziua! Îmi puteți spune într-un mesaj scurt dacă este legal pentru a se pune note în semestru 2, note de pe lecțiile de pe caietul din semestru 1? Media a fost încheiată pe primul semestru din note ce tine de intrarea online, ascultarea online și de pe caiete (am trimis poze). Acum in semestru 2 ne a cerut caietul cu tot ce am scris în semestrul 1. Deci ne mai pune odată nota pe același caiet. Nu cred ca are treaba ce am făcut in semestru 1 cu semestru 2 mai ales ca media a fost încheiată pe primul semestru. Exista vreun articol unde sa ateste ca nu este voie a se face asta?

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu există un asemenea articol

| DascaluIoan a răspuns:

Ți-a pus 3 că nu ai scris, este?

| Ionut73181 explică (pentru DascaluIoan):

Mi a pus 3 ca nu aveam caietul la care pe primul semestru mi-a pus 8

| DascaluIoan a răspuns:

Că dacă îți punea 10 nu mai întrebai.