| alinrabulea a întrebat:

Am multe absente la informatica (nu vreau sa spun motivul, dar nu conteaza asta), dar imi sunt motivate. Pot sa nu intru in bac? Profesorul de sport spunea ca daca nu ai o prezenta de minim 50% (adica nu ai fost prezent la cel putin jumatate din ore) profesorul poate sa nu iti incheie media.

Răspuns Câştigător
| Marynel_Manolache_S._1999 a răspuns:

Intri fara probleme.
Eu am chiulit la cel putin 50 la suta din orele de franceza in a 12a si nu sa intamat nimic.
Treaba este ca ar trebui sa ai o discutie serioasa cu profesorul si sa ii explici in detaliu problemele si sau motivele care te determina sa nu vii la ore.

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Ar fi bine să nu mai lipsești.Media ți-o încheie, sau nu, și depinde de profesor.