| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor intru in septrembrie la un liceu la:
Profil : Tehnic
Specializare:Electronica automatizari

Ma pot transfera de aicia la un profil uman/real?
Daca da,,, cum se face? dau o diferenta sau?
Plese help me!

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu directorul scolii pentru a-ti da adeverinta da transfer si sa mergi sa te inscrii la liceul la care doresti. Transferul se poate face doar intre semestre (altfel doar in cazuri exceptionale) si trebuie sa dai niste restante - daca te duci la mate-info intensiv sau la bilingv (daca vii de la clasa normala)
Conteaza media clasei a 9-a si a primului semestru.
Bafta, seba! ne vedem la loga.

2 răspunsuri:
| MNIDenisa a răspuns:

Pentru transfer cred ca ai nevoie si de un motiv intemeiat, ca directorul sa stie de ce vrei sa pleci de la ei pentru ca atunci cand ai primit fisa cu optiunile tu ti-ai ales acest liceu si acum brusc vrei sa te transferi.Si eu am avut discutia asta cu mama si asta mi-a spushee hee dar sper sa te poti transfera.Succes!

| seba_1228 a răspuns:

Denisa

eu am pus primele optiuni loga... printre ultimele postalaughing si din pacate acolo am picat... laughing