| vivi94 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, va rog crying am nevoie de o prezentare power point despre "problema celor n dame" sau "saritura calului". Mentionez ca prezentarea va fi sustinuta la ora de informatica maine, si nu am nici o idee ,,,,si prezentarile accesibile pe internet nu sunt luate in considerare ... va rog puppy dog eyes ofer recompensa multumesc anticipat

1 răspuns:
| Rabi_Tibike_1995 a răspuns:

Pai scrie despre concursuri cu cai sau ceva de genul,,, cat de sus poate sari,,, recurduri,,,...