| Nicoleta_Claudia_1994 a întrebat:

Vreau ca prezentarea power point sa mi se deschida cu internet explorer. imi cere link catre prezentare si dupa sa se poata dowlanda. cum fac sa mi apara toata prezentarea in internet explorer si imaginile sa se miste

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai nu poti face, la ceea ce te referi tu este flash nu powerpoint. uite aici metode, sunt site-uri care le convertesc http://www.dvd-ppt-slideshow.com/......ns-online/

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa se poata downloada prezentarea trebuie sa o pui pe un server web si sa faci o pagina html cu link catre