| Daria a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.happy Cei care sunteti acum clasa a9a sau mai mari, imi spuneti va rog cum ati dat examenul la engleza ca sa intrati la o clasa intensiv? Eu stiu ca e un examen oral si scris, dar vreau mai multe informatii.(ce v-au pus sa vorbiti sau sa scrieti, etc)
Mltumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Pai la oral neau pus sa raspundem la 3 intrebari de pe o foaie...3-4 min daca vrem sa ne gandim sau sa scriem pe ceva sa ne fie mai usor si neau mai intrebat ceva suplimentar...a fost destul de usor la oral, la scris trebuie sa stii toata gramatica aproape ca sa iei un punctaj bun

2 răspunsuri:
| candygirl a răspuns:

Eu sunt in a 10-a si nu am dat niciun examen

| alexandra_2187 a răspuns:

pai sincer eu nu am dat nici un examentongue si pe mine mau speriat multi ca o sa dau nu stiu ce:-J examen dar nu a fost asa doar cei de la bilincv dau examene orale si scrisetongue ( eu sunt la intensiv englezatongue)acum nu stiu ce a mai iesit dar nu cred ca o sa dai nimic doar un micut test in clasa a 9tongue