| romanaols a întrebat:

Am nevoie de niste citate/statusuri/proverbe. ce vreti.despre oricebig grin

6 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

„Armata de iepuri condusa de un leu este mai redutabila decat o armata de lei condusa de un iepure." - Plutarh

„Sunt doar două lucruri infinite, universul și prostia umană, însă nu sunt foarte sigur asupra universului." - Albert Einstein

„Prietenul la nevoie se cunoaște."

„Gloria noastră cea mai mare nu stă în faptul că nu am eșuat niciodată, ci în faptul că ne ridicăm după fiecare eșec." - Vincent van Gogh

„Lucrurile mărețe nu se fac din impuls, ci dintr-o serie de lucruri mărunte adunate laolaltă." - Vincent van Gogh

„Ce ar fi viața dacă nu am avea curajul să riscăm ceva?" - Vincent van Gogh

| Konata a răspuns:

Buna, mi s-ar parea foarte simplu sa cauti pe google cuvantul ''proverbe, cuvantul ''statusuri''.nu e chiar asa greuwinking

| LOkk12 a răspuns:

Și cel mai puternic bărbat poate fi inghiţit de o simplă gropiţă din obrazul femeii.

| DanielBalan a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/ Aici gasesti tot felul de statusuri. Funda?

| Alexandraa1997 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj pe privat si iti voi da pagina mea de facebook, am acolo multe statusuri si notite compuse de mine.