| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Buna TPU.
As dori niste citate/proverbe/statusuri, nu conteaza tema.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BlackD a răspuns:

Cele mai interesante citate se pot lua din piesele muzicale, gasesti pe YouTube o multime de traduceri sau pe versuri.ro. Uite cateva si din niste seriale care mie mi-au placut foarte mult :x
Un om cu cat viseaza mai maret, cu atat mai maret poate deveni!
Daca vrei sa devii bun, da-ti seama mai intai ca esti rau.
Niciodata nu trebuie sa plangi si sa te descurajezi, totdeauna trebuie sa canti si sa tii fruntea sus.
Respiratia parca a incetat, iubirea parca s-a apropiat.
I'm still alive [recomand sa citesti traducerea :) http://www.youtube.com/......ttp?/watch ]
In viata terbuie sa stii ce vrei, apoi sa stii ce-ti trebuie pentru a realiza ce ti-ai propus, iar in final trebuie sa ai curaj sa iti transformi VISUL in REALITATE!
sper ca sunt bune :)

| robinasahood a răspuns:

Nu te complace ci depasesteti limitele