| xZer0x a întrebat:

Am nevoie de niste pareri pentru un proiect la engleza: care credeti ca este viitorul planetei si al rasei umane?

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Aer probabil toxic, tehnologie avansata. Probabil iti vei visita familia pe alte planete. Probabil vei fi selectat ca pilot-soldat daca se va ivi ciocnirea cu o alta rasa happy. Normal, suntem oameni, trebuie sa dominam totul rolling on the floor

| itwentbad a răspuns:

We are all going to be DOOMED!

| kiransherk a răspuns:

Tehnologie foarte avansată

| Raxvan a răspuns:

Aer murdar, poluari grave, tehnologie avansată, speci noi de animale