| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca imi rezerva viitorul? Ce imi sugerati sa devin avand in vedere ca imi plac materiile:
Chimie,Biologie,Engleza, T.I.C
Astept pareri si dau si funda happy

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti si la o cariera care sa-ti aduca un venit frumusel. Astfel eu iti recomand inginer chimist, doctor, doctor stomatolog, asistent etc.

| Inceputul a răspuns:

Pai...
1) Profesor/Profesoara
2) Cred ca Inginer/a
3) Chimist/a
4) IT-IST
5) Doctor
Adevarul e ca sunt mai multe, nu pot sa vad viitorul(din pacate) dar iti vei gasi singur/a drumul in viatahappy succes

| anonim_4396 explică (pentru Inceputul):

laughing La astea se gandeste oricine...dar sunt mult mai multe...imi plac mai multe si trebuie sa iau o decizie buna

| Inceputul a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci intereseaza-te singura de o profesie.