| elenuyzy a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra. la bac la romana am luat 9.80 si as dori sa ma inscriu la facultatea de limba si literatura (litere). trebuie sa dau admitere: interviu engleza. la engleza ma descurc destul de bine. deci, avand in vedere si nota de la bac, credeti ca am sanse sa intru la buget. anul trecut ultima medie la buget a fost 9.17 dar au fost doar 37 de locuri. anul asta sunt 60. oare cam la ce intrebari trebuie sa ma astept la interviu?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

"la ce intrebari trebuie sa ma astept la interviu?" Bravo pentru media obtinuta, dar ce intrebare e asta? Sa te astepti la orice! Nu inteleg rostul intrebari! Asteapta-te la orice si nu mai intreba pe altcineva, pentru ca iti poate raspunde gresit sau te minte. SucceS!

2 răspunsuri:
| alexandra8787 a răspuns:

Nu stiu la ce intrebari, pentru ca difera aproape in fiecare an, dar stiu ca vei intra.Aceasta este parerea mea! fundita?

| scaredface a răspuns:

Normal ca te descurci cu asa mediehee hee) se vede ca esti desteapta mult succes