| Honeybee a întrebat:

Ce medie trebuie sa am ca sa intru la buget la facultatea de litere din Iasi? Sau care a fost ultima medie la buget?(specializare engleza si inca o limba straina - nu m-am hotarat inca). Astept si sfaturi despre ce ar trebui sa aleg ca specializare secundara, ce se cauta acum (eu vreau sa ma fac profesoara).
Va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| OmuVerde a răspuns:

Cauta pe site-ul facultatii respective sau da un e-mail/telefon la secretariat, sau intreaba asociatii studentesti din iasi. daca intrebi aici, sansele sa primesti un raspuns de la cineva care chiar e in tema sunt minime. si mai mici sunt sansele ca cineva sa se apuce sa caute pentru tine aceste informatii.

1 răspuns:
| Honeybee explică:

Da.am cautat, dar nu am gasit nimic concret. Am sunat, dar nu mi-au raspuns la telefon. O sa mai incerc si maine.
Am trimis un e-mail si astept raspuns. Sper sa-mi raspunda.
Mersi pentru raspuns