| bb_3126 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor va roghappy, vreau si eu date despre olimpiada de limba si literatura romana care va avea loc anul acesta. nu gasesc informatii pe olimpiade.ro va rogsad. nu conteaza ce ...programe subiecte orice va rogbig grin
Multumesc anticipat happy
Mentionez ca sunt eleva in clasa a 10a happy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Cauta pe www.edu.ro Au acolo programa pentru. olimpiade.
La mine in oras a fost deja faza pe oras si li s-au dat concurentilor cate 2 subiecte dintre care trebuiau sa aleaga doar unul bineinteles.Subiectele s-au bazat pe lucrul pe un text la prima vedere dar a fost si ceva din lecturile studiate la clasa.Bafta! :*