| Rb6 a întrebat:

Am nevoie de titlul unei carti care seamana foarte mult cu Pasare cantatoare de Kathryn Erskine si numele personajului care sufera de sindromul Asperger

2 răspunsuri:
| NellieLovett a răspuns:

In cartea "Pasare cantatoare", de Kathryn Erskine, personajul principal, Caitlin Smith, sufera de sindromul Asperger.Eu am citit cartea si mi-a placut mult.Ti-o recomand.Te referi la alta carte?

| Rb6 explică (pentru NellieLovett):

Da,am nevoie de alta carte.Si eu am citit-o pe aceasta.Multumesc!