| Alexandra_9466 a întrebat:

Am nevoie de un manual de biologie de la editura Croint de clasa a X-a, insa acest tip de manuale nu se mai tiparesc de ceva ani. Imi trebuie neaprat pentru examenul de admitere la facultate. Am incercat la bibliotecile si anticariatele din oras, insa nu am gasit nimic. Daca aveti idee de unde as putea sa o iau, chiar si online, v-as ramane recunoscatore. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| VariantaVerde a răspuns:

Scuza-ma ca nu te pot ajuta da editura banuiesc ca este Corint.Si daca esti din Galati ti-l dau eu pe al meu: d