| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot gasi si eu ce manuale imi trebuiesc pentru a invata pentru examenul de admitere la facultatea de medicina? Stiu ca trebuie biologie, chimie, fizica dar ce manuale de unde pot afla? Multumesc anticipat promit funda :*

1 răspuns:
| melynda a răspuns:

La mine la facultate, cu jumatate de an inainte de examen se dadea un caiet/ carte cu tematica si intrebari. din acele intrebari iti picau la examen. anatomia din liceu trebuie. acum nu stiu la ce facultate vrei sa dai. intereseaza-te poate au si ei astfel de caiete. eu sunt la Tg Mures