| dsadasdsada a întrebat:

Stie cineva un dictionar de paronime online?

Răspuns Câştigător
| laura97khadijha a răspuns:

Http://www.dexx.ro/index.php?a=index&d=Dictionar+de+paronime
sper ca ti-a fost de ajutor

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am vazut temerea si iti spun ca nu trebuie sa stergi intrebarea, este conforma regulilor TPU, tu n-ai solicitat sa-ti dea cineva anumite paronime ci doar un site pe care gasesti dictionarul. Numai bine!

| dsadasdsada explică:

Cum sterg intrebarea ca imi e frica sa nu imi suspendeze contul eu intreb doar de dictionar nu de rezolvarea temei sad ah daca am gresit?

| adriantf a răspuns (pentru dsadasdsada):

Nu-ti fie frica. TPU nu "suspendeaza" conturile, cred ca le suspenda doar.

| adriantf a răspuns:

Vezi si aici: http://dictoo.eu