| IMISSYOUBABY a întrebat:

Cine stie un dictionar de expresii online? Va rog ajutati-ma

13 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Buna draga, cred ca te va ajuta asta:
Http://www.tomatacuscufita.com/category/dictionar-de-expresii-online/
Gasesti si pe Dex explicatiile
http://www.webdex.ro/online/dictionar/expresii
Sper sa te ajute!

| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Buna.Intra aici : http://www.fileshare.ro/19081494981.1
dai pe DOWNLOAD NOW si astepti.O sa ti se downladeze un dictionar de expresii si locutiuni pe care il vei putea deschide cu Foxi Reader sau alte programe care citesc fisiere de tip.pdf eu iti recomand Foxi Reader. Funda?

| Isache_Mada_2001 a răspuns:

Dex online.com sau tomata cu scufita

| Criss_Criss_1990 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Dalia_Andra_2000 a răspuns:

Nu exista!

| Daniela_Timofti_1999 a răspuns:

Few tu tocina esti palita!

| DynaDya a răspuns:

Scrii Wiktionar si de exemplu cuvantul "inima" in loc de inima pui tu de ce ai nevoie. Sper ca ti-a fost de folos happy

| AmfetaMin a răspuns:

Nu exista asa ceva pe net din cautarile mele