| AndreeeeaaaEA a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul studentilor de pe site!
Vreau sa dau la Facultatea de limbi si literaturi straine, sectia LIMBI MODERNE APLICATE. engleza A - germana sau spaniola B.
Problema e ca nu stiu niciuna B (Spaniola mi-ar placea mult. Dar germana e mai cautata dar grea) E o problema? Am rascolit tot internetul si nu am gasit nimic precis. Sunt cursuri pentru incepatori...sau ceva de genul? Care dintre ele e mai ok? Please help a poor student sad

P.S. despre ASE ce parere aveti?

1 răspuns:
| FollowMeNow a răspuns:

La litere depinde de ce profi iti cad uni sunt suuuper ok si te inteleg, alti sunt increzuti si daca te pui rau cu ei... Incearca sa vorbesti cu cineva din anul 2 de acolo. La ase e ok