| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, am picatu bac-ul in prima sesiune, mai am vreo sansa in toamna sa intru la facultate? Binenteles o sa iau bac-ul

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca da, multe facultati nu si-au completat locurile in aceasta sesiune si multi absolventi nu si-au luat bacalaureatul. Succes si numai bine!

| anasch a răspuns:

Poti sa intri de ex la constructii. La Inginerie si Management sunt doar 14 locuri ocupate din 95. Si asta la buget. happy

| MarcAnthony a răspuns:

Da, mai ai. Sunt universitati particulare care isi incheie perioada de admitere in luna septembrie, spre finalul ei. De exemplu, dimitrie cantemir. Eu acolo intru...

| lovenotsex a răspuns:

Da.Bineinteles,dar vei avea mai putine variante de aceasta data.Pare rau.Succes!