| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare ce devi daca faci facultatea Ueb?

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Universitatea ecologica Bucuresti (UEB) are mai multe facultati: ecologie, drept, stiinte economice, educatie fizica si sport, stiintele comunicarii, inginerie manageriala si psihologie. Depinde ce ramura te intereseaza.

| victorandrei a răspuns:

Specializarea facultatii, pe diploma o sa scrie LICENTIAT IN (facultatea), domeniul, specializarea
ex: licentiat in stiinte economice in domeniul admin afacerilor specializarea merceologie si managementul calitatii

| DushulRece a răspuns:

Oare ce deveneai daca faceai atent clasele 1-4 si stiai sa scrii "devii" in loc de DEVI?