| Minge707 a întrebat:

Dupa ce termini de absolvit facultatea de actorie, si devi actor, cum faci mai departe sa apari in filme?

Răspuns Câştigător
| AndreiRadu00 a răspuns:

Daca ai absolvit facultatea de actorie nu intri direct in filme trebuie sa ai o anumita calitate pentru a intra intr-un film trebuie sa umbli mult si sa cauti castinguri unde se cauta tipi cum ai fi tu acolo iar daca ai ce trebuie vei intra in film daca nu poti sa astepti linistit pe o banca sa iti pice un film din cer laughing

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Te duci la un casting si astepti sa fi contactat.

| nenope a răspuns:

Prin multa munca happy

| geoboss456 a răspuns:

Trebe sa fii cunoscut, gen sa joci la teatru sau sa apari la TV iar daca esti popular te contacteaza producatorii filmului