| Necunoscutul2022 a întrebat:

Am o întrebare. Ce se predă la facultatea de informatică din Bacău? Se predă programare? Vreau să programez și sunt interesat să învăț programare.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia uite, in 2 click uri am aflat materiile in fiecare an
http://infoifr.ub.ro/....../index.php

| Trixt3r a răspuns:

Sfatul meu este sa înveți programare de pe internet, sa vezi dacă-ți place și daca ești dispus sa forțezi atâta materie pentru o perioada lunga de timp, sa nu te trezești ca regreți și vrei sa renunti în primul an.

Este plin internetul de resurse încât sa înveți de unul singur, gratuit și la pasul tău.